Strešné okná

Všetko pre Vašu strechu ...

Služby

Poradenstvo

Naši pracovníci Vám navrhnú optimálnu skladbu strešného plášťa. Doporučíme vhodný materiál, ktorý svojimi vlastnosťami spĺňa Vaše predstavy. V prípade potreby zabezpečíme projekčnú kanceláriu a certifikované montážne firmy špecializujúce sa na strechy, ktoré Vám pomôžu Vaše sny zrealizovať. Pred samotnou realizáciou, aj počas nej, dokážeme nájsť odpoveď a riešenia spoločne s našimi dodávateľmi na všetky otázky a problémy, ktoré sa pri realizácii strešného plášťa a zateplenia podkrovia môžu vyskytnúť.

Dovoz

Doprava stavebných výrobkov u koncového zákazníka až na stavbu v regióne Košíc. Odber mimo regiónu u našich autorizovaných predajcov. Každú drobnosť, ktorú treba dodať pre úplnosť dodávky je možné riešiť cez našich obchodných manažérov, podľa regiónu pôsobnosti.

Je možné vrátenie nepoškodeného tovaru, ale náklady na dopravu takéhoto tovaru znáša odberateľ. Palety, s výnimkou paliet na plechové krytiny, sú nevratné.

Servis

Poskytujeme promptný predajný servis v prípade reklamácie tovaru u našich zmluvných partnerov. U výrobkov, ktorých sme výrobcami a dovozcami riešime reklamáciu priamo našimi obchodnými manažérmi a technikmi. Poškodený tovar pri dodávke je nahradený plne funkčným tovarom do 24 hod, ak sa nejedná o atypický výrobok (tam je doba dlhšia)

Školenia

Firma DACH MAT, spol. s r.o., ako riadny člen cechu strechárov dbá aj na odbornú úroveň nielen svojich zamestnancov, ale svoj poznatky sa snaží odovzdať ďalej odbornej aj laickej verejnosti.

Zúčastňujeme sa aktívne školení, ktoré organizuje Cech strechárov - cechové dni, firemné dni organizované firmou A-SICE a vlastné školenia pre projektantov a realizačné firmy v spolupráci s firmou FAKRO.


  • Bramac Bramac Creaton Creaton Dachmat Dachmat Dörken Dörken Fakro Fakro Isover Isover
  • IVT IVT Juta Juta KJG KJG Lindab Lindab Mediterran Mediterran Owens Corning Owens Corning
  • Schiedel Schiedel Solatube Solatube SUPERGLASS SUPERGLASS Tondach Tondach Tyvek Tyvek Velux Velux

Kontakt

DACHMAT spol. s r. o.
Rastislavova 91
040 01 Košice
Slovensko

 

Otváracie hodiny

sme tu pre Vás :

Pon-Pia: 7:00 - 15:30 hod.
So-Ne: zatvorené

Tel.: +421(0)55 / 67 630 69
Fax: +421(0)55 / 67 830 77

DACHMAT HG-Z

DACHMAT HG-Z


Cena od: 63.52 EUR
Izolačná strieška

Izolačná strieška


Cena od: 37.8 EUR
LTK Energy 280/3

LTK Energy 280/3


Cena od: 180.48 EUR
Tyvek Solid

Tyvek Solid


Cena od: 119.52 EUR

2010 (c) DACHMAT spol. s r.o, - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

webdesign © bart.sk